Ana Sayfa Hakkımızda Reyonlar Haberler İletişim Ziyaretçi Defteri
You need to upgrade your Flash Player.
Reyonlar
 
Hepimizin ilk besin kaynağıdır, süt. İçerdiği zengin besin değerleriyle bebeklikten çocukluğa, ergenlikten yaşlılığa kadar, hayatımızın her döneminde vücudumuz için gereklidir. Ankamar olarak süt reyonlarımızda bu bilinçle hareket ediyoruz ve en taze süt ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürekli geliştirip genişlettiğimiz bu reyonlarımızda, her damak zevkini ve beslenme biçimini göz önüne alarak ürün portföyü hazırlıyoruz. Paketli süt ürünlerimizin yanı sıra, özellikle yöresel kategoride zengin bir çeşitlilik sunuyoruz. Açık peynir çeşitlerimizin her birini kendi yöresinden, farklı damak tatlarına hitap edecek şekilde tedarik ediyoruz. Aldığımız bu ürünleri, ileri teknolojiyle donatılmış soğuk hava depolarımızda saklıyoruz ve satışa hazır hale getiriyoruz. Her peynir cinsinin farklı sıcaklıklarda saklanması gerekir. Bu bilinçle hazırladığımız büyük ve işlevsel depolarımızda, her peynir cinsini, kendine uygun şartlarda saklıyoruz.

Mağazalarımızda, uzman personelimiz tarafından sunulan bu ürünler, her damak tadına uygun olmasının yanı sıra, kalitenin uygun fiyatla birleşmiş hali olarak karşınıza çıkıyor. En taze süt ve süt ürünleri, Ankamar reyonlarında bulunuyor ve bu besleyici gıdalar, en lezzetli haliyle sofralarınıza ulaşıyor.
Geri
Ankamar
Copyright © Ankamar.com.tr Tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki ürün görselleri, teknik bilgiler izin alınsa dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz.
 
timberland boots Columbia outlet timberland boots the north face north face uk the northface timberland boots asics shoes tory burch flats tory burch shoes belstaff bag christian louboutin pumps supra Sneakers spyder coats Moncler vest puma speed cat nfl jersey coach bag columbia jacket canada goose jackets cheap supras spyder clothing arcteryx clothing moncler supra shoes cheap nfl jerseys columbia jacket moncler outlets asics shoes Birkenstock Shoes air max 95 tods sale belstaff leather timberland sale cheap nike air max shoes