Ana Sayfa Hakkımızda Reyonlar Haberler İletişim Ziyaretçi Defteri
You need to upgrade your Flash Player.
Reyonlar
 
Kırmızı ve beyaz et reyonlarımızda sunduğumuz ürünlerimiz, son derece modern ve hijyenik, örnek et işleme tesislerimizde, uzman personelce ve veteriner hekim kontrolünde, bizzat Ankamar tarafından hazırlanıyor. Titizlikle hazırlanan bu ürünler, vakumlanarak sağlıklı ve hijyenik şartlarda, frigo-frik araçlarla, soğuk zincir kırılmadan, reyonlarımızdaki yerini alıyor. Et reyonlarımızdaki ana hedefimiz, en taze ve kaliteli eti, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunabilmektir.

Hammadde temininden kesim ve soğutmaya, üretim, depolama ve dağıtımdan mağazada satışa kadar veteriner hekimlerimizin ve gıda mühendislerimizin kontrolü altında bulunan et ve et ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Et işleme tesislerimizin köfte hazırlama bölümünde, günlük olarak hijyenik ortamda, gıda güvenliği kurallarına uygun köfte çeşitleri üretiyoruz. Farklı lezzet ve şekillerde üretilen köfteler, paketleniyor ve Gıda Kodeksi?ne uygun bir şekilde etiketlenerek soğuk zincir kırılmadan, frigo-frik araçlarımızla mağazalarımıza sevk ediliyor.

Mağazalarımızdaki etlerimiz, eğitimli usta kasaplarımız tarafından, gıda güvenliği kurallarına göre hazırlanıyor ve satışa sunuluyor.
Geri
Ankamar
Copyright © Ankamar.com.tr Tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki ürün görselleri, teknik bilgiler izin alınsa dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz.
 
timberland boots Columbia outlet timberland boots the north face north face uk the northface timberland boots asics shoes tory burch flats tory burch shoes belstaff bag christian louboutin pumps supra Sneakers spyder coats Moncler vest puma speed cat nfl jersey coach bag columbia jacket canada goose jackets cheap supras spyder clothing arcteryx clothing moncler supra shoes cheap nfl jerseys columbia jacket moncler outlets asics shoes Birkenstock Shoes air max 95 tods sale belstaff leather timberland sale cheap nike air max shoes